Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Šumperský pohár o CENU RAPOTÍNA 2011

15. 8. 2011

Krásné letní počasí (28°C). 

Závod s perfektním zázemím v areálu koupaliště v Rapotíně, byl v podobě lehkého maratonu. S XC bych to nesrovnával, 3x 9 km (27 km).

Start byl v 11:30h a musím říct, že jsem měl co dělat, abych se zaregistroval a stihnul start. Můj příjezd do Rapotína byl v 11:10h kvůli "zasekané cestě" (z PV jsem vyjížděl v 9:15h).  

Trať: bláto, lesní a polní cesty, louky, výjezd cca 5 km okolo Bukového kopce a následný sjezd 4 km okolo zámku ve Velkých Losinách, takže si stačilo pohlídat výjezd a ve sjezdu jsem si krásně odpočinul a připravil se na další výjezd. Ve sjezdech jsem jel opatrně kvůli blátu, ale některé pasáže se daly jet celkem svižně. Na trati byly pasáže, které každý "miluje" tj. blátivé až bažinaté travnaté úseky, kde se kolo ponoří cca 15 cm do bahna. max TF 194, průměrná TF 185, takže krásné závodní tempo a tento závod jsem si opravdu krásně užil. (žádná krize)  

Tento závod jsem bral jako přípravu na PDV, chtěl jsem si vyzkoušet závod dle TF (tepová frekvence), takže jsem se netlačil nějak dopředu. Startoval jsem ve druhé třetině startovního pole. Příště zaujmu lepší pozici!!! 

čas: 1:21:50 stačil na 6. místo v kategorii MASTERS I (16), celkově 25 místo (cca 90 bikerů)

výsledky

ZILON@PV

 

Náhledy fotografií ze složky RAPOTÍN_2011

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář