Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Dvakrát 1 hodina + 1 kolo o víkendu

19. 9. 2011

Ahoj bikeři,

možná poslední letní víkend jsem využil k ukončení letošní závodní sezóny a objel jsem v sobotu hodinovku v Uherském Hradišti a v neděli Pells MTB kritérium v Brně. 

V Hradišti velice pěkný jezdivý okruh v sympatickém prostředí, ideální závod i pro jezdce s minimálními zkušenostmi s XC závody, kterému zároveň nic nechybí na atraktivitě pro zkušené závodníky. Vyšla mi odveta za loňský závod a dojel jsem si pro první místo před Jirkou Rašovským.

V Brně se začínalo docela brzo (aspoň teda pro mně) ráno qalifikací na jedno kolo. Trať vůbec nebyla snadná, Špilas je slušný kopeček a schodů po cestě dolů byl taky milión. Asi jsem to trochu podcenil a jel dost opatrně, protože jsem skončil těsně pod postupovým místem do hlavního závodu. Ale nakonec jsem nelitoval, atmosféra byla super i při závodě "útěchy" a taky jsem mohl v pohodě sledovat jak teď jezdí Jarda Kulhavý. V mé kategorii jsme si prohodili pořadí z Bořitova - dojel jsem druhý za Leopoldem Spáčilem. 

Tak to je asi tak všechno z letošních závodů, fotoalbum doplním v nejbližších dnech. Příští týden předpokládám obšírné zpravodajství  Martina Žilky ze "soustředění" na Korsice.

Milan

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář